Estetyczne grzejniki stalowe pokojowe

Estetyczne grzejniki stalowe pokojowe
Opublikowano przez Admin

Grzejnik stalowy powinien być nie tylko wykonany z najwyższej jakości materiałów, odporny na rdzę i wydajny ale również estetyczny, gdyż coraz większą wagę przywiązujemy do szczegółów w aranżacji wnętrz. Wybierając grzejnik kieruj się nie tylko wyłącznie jego parametrami – zwróć również uwagę na jego wygląd i design.

Nowoczesne grzejniki stalowe wykonane są z największą precyzją i starannością, w związku z czym nie będziesz musiał się martwić o to, jak i czym go zasłonić, aby nie psuł wystroju wnętrza.

Grzejniki stalowe są łatwe w utrzymaniu w czystości ze względu na gładką powierzchnię, są funkcjonalne i estetyczne.

Sprawdź ceny i rozmiary wszystkich GRZEJNIKÓW STALOWYCH»

Wysokiej jakości grzejniki stalowe

Grzejniki stalowe Purmo do pokoju

Grzejniki stalowe Purmo to płytowe grzejniki z przyłączem bocznym, które z powodzeniem możesz zamontować w każdym pokoju, jadalni czy salonie. Ich zgrabna linia i prosty design sprawia, że doskonale pasują do wszystkich aranżacji, są dyskretne i eleganckie.

Stalowe grzejniki pokojowe Purmo możesz zamontować na podłodze (przy użyciu specjalnych stojaków) jak i zawiesić je na ścianie. Zaletą grzejników Purmo są zabudowane powierzchnie boczne, co uniemożliwia osadzanie się kurzu i zbieranie brudu.

Grzejniki stalowe Purmo dostępne są w wielu rozmiarach, dlatego nie będziesz miał problemu z doborem odpowiedniej wielkości grzejnika do pomieszczenia. Polecane są do instalowania w salonach, pokojach dziecięcych a także przedpokojach i kuchniach.

Zobacz GRZEJNIKI STALOWE PURMO»

Zapisz

Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij