Poradnik

Grzejniki stalowe Purmo – opinie

Jeśli stoisz przed wyborem grzejników do swojego domu i szukasz opinii na temat dotyczący grzejników poznaj wypowiedzi forumowiczów z najpopularniejszych portali budowlanych, którzy są użytkownikami grzejników stalowych Purmo i dzielą się swoim zdaniem na ich temat.

Opublikowano przez Admin

Estetyczne grzejniki stalowe pokojowe

Grzejnik stalowy powinien być nie tylko wykonany z najwyższej jakości materiałów, odporny na rdzę i wydajny ale również estetyczny, gdyż coraz większą wagę przywiązujemy do szczegółów w aranżacji wnętrz. Wybierając grzejnik kieruj się nie tylko wyłącznie jego parametrami – zwróć również uwagę na jego wygląd i design.

Opublikowano przez Admin

Grzejnik stalowy do kuchni – jaki wybrać?

Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdej kuchni – niezależnie od jej metrażu czy kształtu – jest grzejnik, który pełni nie tylko funkcję grzewczą ale i wpływa na estetykę pomieszczenia.

Opublikowano przez Admin

Jak uniknąć błędów przy wyborze grzejników stalowych?

Wybór grzejników do domu nie jest łatwym zadaniem – to inwestycja na długie lata i niemałe wyzwanie, dlatego musisz mieć pewność, że wybrane przez ciebie grzejniki stalowe będą służyły bez zarzutu i dawały wystarczającą ilość ciepła.

Opublikowano przez Admin

Grzejniki stalowe w pigułce

Jeśli stoisz przed wyborem grzejników stalowych do swojego domu zapoznaj się z poradami naszych specjalistów, dzięki którym z pewnością nie popełnisz błędów, dobrze dobierzesz odpowiednie kaloryfery i unikniesz dodatkowych kosztów.

Opublikowano przez Admin

Grzejniki stalowe – pomysły na ukrycie podejść rur

Planując dobór i montaż grzejników stalowych zawsze pamiętaj o ich odpowiednim umieszczeniu, aby podejścia rur nie rzucały się zanadto w oczy, gdyż będzie to negatywnie wpływać na wygląd całego pomieszczenia. Im mniej widoczne podejścia rur do kaloryferów tym lepiej. Niestety, zwłaszcza w starym budownictwie, zdarza się, że podejścia rur do grzejników są bardzo widoczne i(..)

Opublikowano przez Admin

Kiedy należy wymienić grzejniki stalowe na nowe

Wymieni­amy grze­jniki z przy­czyn este­ty­cznych, gdy chcemy odświeżyć i zmienić wys­trój mieszka­nia, ale najczęś­ciej wymieni­amy je z przy­czyn tech­nicznych, a więc od nas niezależnych. Poznaj przyczyny wymiany grzejników stalowych na nowe. Przyczyna może tkwić w nieszczelności, mocy grzewczej, zaworach.

Opublikowano przez Admin

Jak dbać o grzejniki stalowe

Od tego jak dbamy o grzejniki stalowe zależy ich funkcjonowanie. Już na etapie montażu powinniśmy zwrócić uwagę na odpowiednie parametry. Nie dopuszczać do zapowietrzanie się grzejników i w porę reagować, rozwiązując ten problem. Musimy wiedzieć jak czyścić grzejniki stalowe. Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego poradnika.

Opublikowano przez Admin

Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu

Na ogrzewaniu można oszczędzić. Zapoznaj się z kilkoma sprawdzonymi sposobami jak zmniejszyć rachunki za ogrzewanie, bez konieczności wymiany systemu grzewczego. Wystarczy nieco zmienić swoje przyzwyczajenia.

Opublikowano przez Admin
Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij