Grzejniki stalowe Immergas mają pojedynczą, podwójną lub potrójną panelę i podłączenie dolne (V) lub boczne (C). Mogą być instalowane m.in. w domach prywatnych, mieszkaniach, budynkach usługowych, użyteczności publicznej o normalnej wilgotności powietrza, bez obecności agresywnych środków korozyjnych. Wszystkie modele grzejników stalowych: grzejniki płytowe jednopanelowa Immergas, dwupanelowe i trójpanelowe przeznaczone są do pompowych instalacji centralnego ogrzewania, w których czynnikiem grzewczym jest woda, zabezpieczonych naczyniami wzbiorczymi. Dopuszcza się także, z ograniczeniem wynikającym z oporów hydraulicznych, stosowanie grzejników Immergas w instalacjach grawitacyjnych (pod warunkiem zastosowania inhibitorów korozji). Grzejniki stalowe Immergas spełniają oczekiwania użytkowników pod względem funkcjonalnym i estetycznym. Wykonane według najnowszych technologii zapewniają wysoką wydajność grzewczą, są trwałe i pasują do każdej aranżacji.

Grzejnik stalowy Immergas z zasilaniem bocznym i jedną panelą

Grzejnik stalowy Immergas z pojedynczą panelą i podłączeniem bocznym do instalacji w budynkach mieszkalnych, biurowych, w których panuje normalna wilgotność i nie oddziałują agresywne środki korozyjne.

235.00
Grzejnik stalowy Immergas z potrójną panelą C33

Grzejnik stalowy Immergas jest funkcjonalny i estetyczny. Pasuje do każdego wnętrza, zarówno tradycyjnego, jak i nowoczesnego. Grzejnik stalowy ma wysoką wydajność grzewczą, dzięki temu w pomieszczeniu jest przyjemnie ciepło.

400.00
Biały grzejnik stalowy Immergas V22 z podwójną panelą i zasilaniem dolnym

Grzejnik stalowy Immergas z podwójną panelą i podłączeniem dolnym przeznaczony do pompowych instalacji centralnego ogrzewania, w których czynnikiem grzewczym jest woda, zabezpieczonych naczyniami wzbiorczymi.

279.00
Biały grzejnik stalowy Immergas z potrójną panelą i podłączeniem dolnym

Grzejnik stalowy Immergas z potrójną panelą i podłączeniem dolnym przeznaczony jest do pompowych instalacji C.O. Może być stosowany w instalacjach grawitacyjnych, pod warunkiem zastosowania inhibitorów korozji.

829.00