Jakie grzejniki stalowe?

Jakie grzejniki stalowe?
Opublikowano przez Admin

Jakie grzejniki stalowe? Jesteś na etapie szukania, zależy Ci na dobrej cenie i wysokiej jakości grzejników stalowych. Przedstawiamy grzejniki stalowe Purmo Ventil Compact (CV) – elegancja, solidny materiał i najlepsze ogrzewanie. Poznaj ich właściwości.

Grzejniki stalowe Purmo Ventil Compact (CV)

Grzejniki stalowe Purmo Ventil Compact (CV) to płytowe grzejniki z przyłączem dolnym lub bocznym. Przeznaczone są jako podstawowe urządzenia grzewcze w:

  • sypialniach,
  • pokojach dziennych,
  • kuchniach.

Montaż: grzejniki stalowe Purmo możesz zamontować zarówno na ścianie – jako grzejniki wiszące, jak i na podłodze – stawiając je, przy użyciu specjalnych stojaków.

Budowa: grzejniki stalowe Purmo mają powierzchnie boczne solidnie zabudowane. Powierzchnia górna przykryta jest osłoną typu grill. Grzejniki stalowe dostępne są w różnych typach i rozmiarach – dzięki temu możesz je z łatwością dobrać do każdego pomieszczenia.

Grzejniki stalowe Purmo typu CV – posiadają cztery boczne i dwa dolne otwory przyłączeniowe (z gwintem wewnętrznym) w każdym narożniku grzejnika.

10 lat gwarancji

Istnieje możliwość wykonania grzejników stalowych Purmo w dowolnym kolorze z palety RAL – na specjalne życzenie klienta.

Grzejnik stalowy Purmo Ventil Compact (CV)

Grzejniki stalowe Purmo w salonie aranżacja

Grzejniki stalowe Purmo mają gładką powierzchnię, co wpływa na estetykę, jak i komfort utrzymania ich w czystości (odświeżenie powierzchni gładkiej jest znacznie łatwiejsze niż tej, która ma mnóstwo zakamarków).

Grzejniki stalowe Purmo mają małą powierzchnię wodną, szczególnie w porównaniu z grzejnikami żeliwnymi (3, 4-krotnie mniejszą). Mają też mniejszą masę, dzięki temu szybko reagują na zmiany temperatury czynnika grzewczego.

Zobacz pozostałe GRZEJNIKI STALOWE»

Przeczytaj także:

Grzejniki stalowe Purmo – co je wyróżnia»

Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij