Grzejniki łazienkowe typu suszarki to rozwiązania grzewcze, które najczęściej spotykamy w domach mieszkalnych. Są estetyczne, a zarazem praktyczce, oprócz funkcji cieplnej, spełniają także tą użytkową. Można z powodzeniem wysuszyć na nich mokre po kąpieli ręczniki, a nawet pranie.

Grzejniki łazienkowe drabinki

W ofercie sklepu eZelazny.pl znajdują się grzejniki łazienkowe znanych producentów, jak Ambra, Standard i Bolero. Wszystkie modele są wytrzymałe i proste w montażu, istnieje możliwość dowolnego regulowania odległości grzejnika od ściany.  Grzejniki łazienkowe Standard należą do najczęściej kupowanych modeli w Polsce, ze względu na szeroką gamę rozmiarów oraz wytrzymałą konstrukcję z wysuniętymi rurkami. Grzejniki Instal Projekt to propozycja dla osób ceniących funkcjonalne rozwiązania i przyciągający wzrok design. Biały kolor dobrze wpasowuje się w eleganckie wnętrza, a odpowiednia budowa umożliwia wygodne suszenie ubrań.

Biały grzejnik łazienkowy drabinka Ambra Instal Projekt

Grzejnik łazienkowy Ambra w formie drabinki ma smukłą, lekką konstrukcję i niewielką głębokość, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca. Jest niezwykle praktyczny, służy do ogrzewania i suszenia ręczników.

180.00
Grzejnik do łazienki suszarka Standard Instal Projekt

Grzejnik łazienkowy Standard to najczęściej kupowany model grzejnika w Polsce. Zajmuje niewiele miejsca, jest lekki, łatwy w montażu. Dostępny w szerokiej gamie rozmiarów i mocy. Komponuje się z każdym wnętrzem.

420.00
Grzejnik do łazienki suszarka Bolero Instal Projekt

Grzejnik stalowy łazienkowy Bolero posiada praktyczne wygięte rurki, które ułatwiają wieszanie i suszenie odzieży. Grzejnik Instal Projekt jest funkcjonalny i estetyczny, sprawia, że w łazience jest przyjemnie ciepło i nowocześnie.

229.00
Stylowy grzejnik do łazienki Standard Instal Projekt

Grzejnik stalowy łazienkowy Standard cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Wyróżnia go zwiększona efektywność suszenia, w grzejnikach Standard zastosowano praktyczną konstrukcję z wysuniętymi rurkami.

475.00