Grzejniki stalowe Perfekt, dobrze sprawdzą się do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych, w który występuję normalny poziom wilgotności powietrza. W ofercie dostępnych jest wiele modeli grzejników, w tym te z pojedynczą, podwójną oraz potrójną panelą. Jeśli chodzi o zasilanie, możemy wybrać boczne lub dolne.

Stalowe grzejniki na lata

Wszystkie modele grzejników Perfect, w tym grzejniki płytowe Perfekt C11 z zasilaniem bocznym, grzejniki Perfekt C 22, V22 z podwójną panelą i grzejniki stalowe z potrójną panelą C33, należy stosować w niskotemperaturowych instalacjach ogrzewań wodnych systemu zamkniętego, zabezpieczonych naczyniami zbiorczymi oraz w instalacjach systemu otwartego. Stalowe grzejniki są wyprodukowane z najlepszej gatunkowo stali niskowęglowej, która jest walcowana na zimo, a jej grubość to 1,1 mm. Biały kolor, pozwala na łatwe dopasowanie ich do całościowej aranżacji pomieszczenia. Wszystkie grzejniki Perfekt, używane w instalacjach grzewczych C.O. posiadają 10 – letnią gwarancję.

Biały grzejnik stalowy Perfekt z jedną panelą i zasilaniem bocznym

Grzejnik płytowy Perfekt z jedną panelą o zasilaniu bocznym przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej o normalnej wilgotności powietrza. Grzejniki w kolorze białym z wysokim połyskiem.

99.50
Biały grzejnik stalowy Perfekt z podwójną panelą i zasilaniem bocznym

Grzejnik stalowy Perfekt z podwójną panelą i zasilaniem bocznym wyprodukowany ze stali niskowęglowej, walcowanej na zimno o grubości 1,1 mm, odpowiadającej klasie FePO1. Grzejnik powlekany farbą poliestrową.

164.50
Grzejnik stalowy Perfekt z jedną panelą, zasilaniem dolnym

Grzejnik stalowy Perfekt z pojedynczą panelą i zasilaniem dolnym do zastosowania w instalacjach niskotemperaturowych ogrzewań wodnych systemu zamkniętego zabezpieczonych naczyniami wzbiorczymi oraz systemu otwartego.

182.50
Biały grzejnik stalowy Perfekt C33 z potrójną panelą i zasialaniem bocznym

Grzejnik stalowy Perfekt z potrójną panelą i zasilaniem bocznym eksploatowany w systemach C.O. posiada 10-letnią gwarancję. Wyposażony w dwie listwy boczne i listwę górną ozdobną, komplet zawieszek, odpowietrzniki i zaślepkę.

377.50