Grzejniki stalowe Purmo najczęściej montowane są w kuchniach, salonach i sypialniach.  Wybierać można wśród modeli z pojedynczą, podwójną i potrójną panelą o zasilaniu bocznym lub dolnym. Grzejniki mogą służyć jako podstawowe urządzenie grzewcze lub tworzyć dodatkową instalację cieplną. Produkty możemy montować na ścianie lub na podłodze, przy użyciu specjalnych stojaków.

Najpopularniejsze grzejniki na Polskim rynku

Grzejniki Purmo dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu można z łatwością dopasować je do każdego wnętrza, wybierając dopasowaną wysokość, szerokość, moc i długość. Powierzchnię boczne kaloryferów są solidnie zabudowane, a górna część jest przykryta specjalną osłoną typu grill,  co zwiększa wytrzymałość produktu. Grzejniki Purmo typu C posiadają cztery boczne otwory przyłączeniowe, po jednym w każdym rogu, a CV mają cztery boczne i dwa dolne otwory przyłączeniowe. Niezależnie na który grzejnik Purmo się zdecydujesz możesz mieć pewność, że wybierasz produkt, który posłuży długie lata.

Biały grzejnik stalowy Purmo z jedną panelą C11 i bocznym przyłączeniem

Grzejnik stalowy Purmo z pojedynczą panelą i przyłączem bocznym polecany do instalowania w sypialniach, salonach, kuchniach jako podstawowe urządzenie grzewcze. Grzejnik doskonale ogrzewa pomieszczenia.

162.50
Elegancki grzejnik stalowy Purmo C22 z podwójną panelą

Grzejnik stalowy Purmo z podwójną panelą, zasilaniem bocznym do zamontowania na ścianie, w pozycji wiszącej i na podłodze, w pozycji stojącej na specjalnych stojakach. Możliwość różnego montażu sprzyja różnym aranżacjom.

286.50
Estetyczny grzejnik stalowy Purmo V22 z zasilaniem dolnym i podwójną panelą

Grzejnik stalowy Purmo z podwójną panelą i zasilaniem dolnym o powierzchni bocznej solidnie zabudowanej. Powierzchnię górną przykrywa osłona typu grill. Grzejnik dostępny jest w różnych typach, rozmiarach.

322.50
Nowoczesny grzejnik stalowy Purmo C33 z potrójną panelą

Grzejnik stalowy Purmo posiada cztery boczne otwory przyłączeniowe, z gwintem wewnętrznym, w każdym narożniku grzejnika. Grzejniki Purmo cieszą się dużą popularnością wśród klientów, są liderem na polskim rynku.

872.50